
Dak, wand en plafond renovaties
Dak, wand en plafondrenovaties
In veel gevallen voldoen de ruimtes nog wel aan de wensen, maar voldoet de afwerking van wanden of plafonds niet meer. Voorbeelden hiervan zijn tegelwerk dat is beschadigd of steense muren met schimmelvorming. Afhankelijk van de situatie kunnen wij voorzetwanden plaatsen of de bestaande wand of plafond vervangen. Na de werkzaamheden ziet de ruimte er weer als nieuw uit en kunt u weer jaren vooruit.
Dakopbouw
Zoals u de afbeelding hiernaast kunt zien, is het bij VIB ook mogelijk uw bedrijfsruimtes plaatselijk te verhogen door een dakopbouw te plaatsen. Door het geringe gewicht van de dakopbouw is dit in veel situaties mogelijk.
Gevelrenovatie
Bij VIB ook mogelijk uw complete gevelrenovatie uit handen te geven. Wij zorgen voor het plaatsen van nieuwe ramen, deuren en gevelelementen. Tevens zullen wij zorgdragen dat de reeds aanwezige aansluiting met overige geveldelen of daken netjes hersteld wordt.







